ירושות וצוואות

מעפר באת ואל עפר תשוב – אך מה יעלה בגורלם של הנכסים שצברתם במהלך חייכם? 

מי יהיו היורשים?

כיצד יחולקו הנכסים בין היורשים?

במשרד עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים, תמצא מענה ענייני, פשוט וממוקד לסוגיות אלו ולסוגיות רבות אחרות בתחום של דיני ירושה, צוואות ועיזבונות, ובכללן: עריכת צוואות לרבות צוואות הדדיות, הגשת בקשה לצו ירושה/צו קיום צוואה, התנגדויות לצו ירושה/צו קיום צוואה, ניהול עיזבונות, ניהול תביעות משפטיות בתחום של דיני הירושה כגון תביעות שעניינן עילות לפסילת צוואה, פגמים בצוואה, נישול יורש מזכויותיו על פי דין, ועוד.

כעורכי דין עתירי ניסיון בתחום של ירושות וצוואות אנו מייחסים חשיבות עצומה לרצונו של המצווה ומקפידים בשבע עיניים כי עריכת הצוואה תעשה כדין, כך שבעתיד – לאחר מותו של המצווה – יהיה קשה לתקוף את הצוואה ולעלות טענות מסוג שלהשפעה בלתי הוגנת, אי כשרות משפטית וכדו’.

בנוסף, אנו מתמחים במציאת פתרונות יצירתיים לסיטואציות משפחתיות מורכבות ומסובכות, כגון משפחות חד הורית, הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, משפחות בפרק ב’ של החיים, יצירת מנגנון נאמנות על כספי העיזבון וכדו’. אז אם אתם מתמודדים עם פטירה של אדם קרוב, אם אתם מעוניינים לערוך צוואה אשר תבטיח את זכויות יקירכם לאחר מותכם ואם יש לכם שאלות נוספות בתחום של דיני ירושה וצוואות הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום לתאום פגישה ו/או קבלת פרטים נוספים.  

 

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו עוד היום, ולתאם פגישה עם עורך דין צוואות רחלי קלקנר לקבלת פרטים נוספים. 

צרו קשר כעת לתיאום פגישה בטלפון 052-3444-212 או מלאו פרטים בטופס הבא: