אודות עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים

“אין זה די לכוון אל המטרה – עליך לפגוע בה!”

זה המוטו המנחה את משרד עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים, במתן שירותים משפטיים לקהל לקוחותיו.

מי אנחנו? משרד עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים, הינו משרד בוטיק, יצירתי ודינמי בו תפיסת העולם הינה איכות ומקצועיות ללא פשרות, תוך שימת דגש מיוחד על הבנת צרכי הלקוח, רצונותיו ושאיפותיו.

מתוך תפיסת עולם זו, מגבש המשרד אסטרטגיה משפטית המותאמת לצרכיו הספציפיים של הלקוח, כך שבחלק מהמקרים ייצג המשרד את לקוחותיו בנחישות ובלוחמנות ואילו באחרים יפעל המשרד למציאת פתרונות יצירתיים מחוץ לכותלי בית המשפט.

מייסדת המשרד, עו”ד רחלי קלקנר, הינה עורכת דין ומגשרת, בוגרת הפקולטה למשפטים והפקולטה לכלכלה באוניברסיטת תל אביב. במשך שנים ארוכות עבדה עו”ד קלקנר כשכירה באחד מהמשרדים המובילים בארץ וצברה ניסיון רב בטיפול בתביעות כספיות גדולות ובתיקים מורכבים בתחום המשפט האזרחי והמסחרי, כמו גם בעריכת הסכמים בתחומים שונים וביצוע עסקאות מקרקעין ונדל”ן.

למה אנחנו? במשרד עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים, תקבלו את כל הידע, הניסיון והאיכות של המשרדים המובילים בארץ בשילוב עם יחס אישי, אכפתיות, מוטיבציה גבוהה לקידום ענייניו של הלקוח, שיתוף פעולה מלא עם הלקוח וכיוצ”ב. נסו אותנו הנכם מוזמנים לגלוש באתר, להתרשם מהתכנים המופיעים בו וליצור עמנו קשר עוד היום לתאום פגישה ו/או קבלת פרטים נוספים.

 

לקבלת ייעוץ משפטי על ידי עו”ד רחלי קלקנר צרו קשר כעת לתיאום פגישה בטלפון 052-3444-212 או מלאו פרטים בטופס הבא: