ייצוג בבתי משפט – ליטיגציה

בין אם הוגשה כנגדכם תביעה ואתם מבקשים להתגונן בפניה ובין אם אתם נאלצים לעמוד על זכויותיכם ולתבוע אותן – לנו במשרד עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים, הידע, הכלים והניסיון לסייע לכם לנהל את המאבק המשפטי ולהגיע ליעד הנכסף בדרך היעילה, האפקטיבית והמהירה ביותר. 

כעורכי דין ומגשרים אנו מאמינים, כי בשלב הראשון יש למצות את כל הכלים המשפטיים והאחרים העומדים לרשותנו על מנת ללבן את המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט. יחד עם זאת, במידה ואנו מגיעים למסקנה כי אין מנוס מפניה לערכאות המשפטיות, אנו נפעל במלוא המרץ, הנחישות, והלוחמנות לניהול ההליך המשפטי בבתי המשפט ובתי הדין והבאתכם ליעד הנכסף.

משרדנו עוסק במגוון רחב של תביעות משפטיות בתחומים רבים ובהיקפים גדולים הכוללות, בין היתר, תביעות כספיות, תביעות אזרחיות, תביעות מסחריות, תביעות חוזיות, ענייני מקרקעין (לרבות פינוי וסילוק יד), תביעות ייצוגיות, תובענות ועתירות מנהליות, תביעות בסדר דין מקוצר, תביעות בסדר דין מהיר, מכרזים, גירושין, ירושות, צווים הצהרתיים, צווים זמניים וקבועים (צו מניעה, צו עשה, צו אל תעשה), בקשות שונות מבית המשפט, ועוד.

לעורכי הדין במשרדינו ניסיון רב בייצוג והופעה בכל בתי המשפט והערכאות השונות, ובכללם: בית משפט שלום, בית משפט לענייני משפחה, בית הדין לעבודה, בית משפט מחוזי, בית משפט לעניינים מנהליים, בית המשפט העליון, בג”צ, בוררויות וטריבונלים משפטיים שונים אחרים.

 

לקבלת פרטים נוספים על ידי עו”ד ונוטריון רחלי קלקנר והערכת הסיכויים והסיכונים הנלווים בניהול התיק. צרו קשר כעת לתיאום פגישה בטלפון 052-3444-212
או מלאו פרטים בטופס הבא: