גישור – יישוב סכסוכים

שוקלים להתגרש ולא מעוניינים במאבק משפטי מתיש וממושך?

מחפשים דרך אחרת קצרה ויעילה כדי להביא את המחלוקת לכדי סיום?

מבקשים להגן על זכויותיכם מבלי לפנות לבית משפט?

משרד עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים, מציע דרך אחרת ליישוב סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט וזאת באמצעות הליך של גישור.

יישוב סכסוכים

הגישור הוא הליך וולנטרי אשר בו מתערב צד שלישי המסייע לצדדים המתעמתים ביניהם ליישב את המחלוקת שבניהם ולהגיע לסיום מרצון של הסכסוך. היסוד החשוב ביותר של הליך זה הוא יסוד “ההסדר מרצון”. להבדיל משופט או בורר אין בידי המגשר כל סמכות אכיפה – הוא אינו יכול לצוות על הצדדים להשתתף בהליך, אין הוא מוסמך להכריע בסכסוך ואינו יכול למנוע מאחד הצדדים להפסיק את ההליך טרם סיומו.

קיום הליך גישור והשגת הסדר תלויים לחלוטין בהסכמתם המלאה של הצדדים. יתרה מזו, אם ניסיון הגישור נכשל – לא קרה דבר. הצדדים עדיין חופשיים לפנות אל בית המשפט או לבוררות או לבחור בדרך אחרת ליישוב הסכסוך. מאידך, אם הליך הגישור עלה יפה – הצדדים באו על סיפוקם במהירות יחסית ובעלות נמוכה והם יוכלו לפנות לבית המשפט ולבקש כי ייתן תוקף של פסק דין להסכמה אליה הגיעו.

חשוב לדעת! אין הליך הגישור משמש כתחליף לייעוץ זוגי או משפחתי. פניה להליך הגישור נעשית רק כאשר כלו כל הקיצין והצדדים מעוניינים להפרד וללכת איש איש לדרכו בצורה מכובדת, יעילה ומהירה. אז רגע לפני שאתם פותחים ו/או ממשיכים במאבק משפטי – הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום ולתאם פגישה על מנת שנוכל לייעץ לכם על הדרך היעילה, המהירה ובעלות הנמוכה ביותר לסיום הסכסוך בנסיבות העניין.

לקבלת ייעוץ משפטי על ידי עו”ד רחלי קלקנר צרו קשר כעת לתיאום פגישה בטלפון 052-3444-212 או מלאו פרטים בטופס הבא: