תביעות ייצוגיות

נפגעתם על ידי גוף גדול והנכם סבורים שיש בכך עוול לציבור מסוים?

הפתרון – הגשת בקשה לאישור תביעה ייצוגית באמצעות משרדנו המתמחה בהגשת תביעות ייצוגיות וניהולן.

ייצוגיות

תביעה ייצוגית, כשמה כן היא, הינה תביעה המוגשת על ידי תובע ייצוגי אחד בשם ציבור מסוים של נפגעים, בגין נזק קטן באופן יחסי אשר נגרם לכל אחד מיחיד הקבוצה, כאשר במצטבר נזק זה מסתכם במיליוני שקלים. בדרך זו מצליח אותו תובע ייצוגי לאכוף את זכויות הזולת אשר לא היו מתבררות בדרך אחרת מפאת היותו של הנזק שנגרם לכל אחד מיחידי הקבוצה קטן באופן יחסי.

הגשת תביעה ייצוגית וניהולה אינה עניין של מה בכך ונדרשת מומחיות גבוהה וספציפית לשם כך. למשרד עו”ד רחלי קלקנר, עורכי דין ומגשרים, ניסיון עשיר בניהולן של עשרות תביעות ייצוגיות וזאת במגוון רחב מאד של נושאים, ובכלל זה תביעות ייצוגיות צרכניות, תביעות ייצוגית בתחום הבנקאות, תביעות ייצוגיות מכוח חוק הגבלים עסקיים, ,תביעות ייצוגיות כנגד רשויות מקומיות, ועוד.

במשך שנים ארוכות ייצגה עו”ד רחלי קלקנר את הגופים הגדולים אשר נתבעו במסגרת התביעה הייצוגית, מה שמקנה לה כיום יתרון עצום בבחינת סיכויי הצלחתה של התביעה הייצוגית והתמודדות עם הטענות של הצד שכנגד המוכרים לה היטב.

 

לקבלת ייעוץ משפטי על ידי עו”ד רחלי קלקנר ובחינת השאלה האם תביעתכם עונה לתנאים הקבועים בחוק תובענות ייצוגיות לשם אישורה של התביעה הייצוגית, צרו קשר כעת לתיאום פגישה בטלפון 052-3444-212 או מלאו פרטים בטופס הבא: